Zij stonden er al op..

2013
zondag 6 oktober
Middelburgs gitaarduo en Bert Geleijnse, kistorgel

zondag 27 oktober
Ensemble Encore, klassiek accordeon ensemble

zondag 8 december
Talentenklas Zeeuwse Muziekschool

2014
zondag 23 februari 15 u:
trio Sjaak Lammers :
Sjaak Lammers, piano; Matthijs van der Feen, drums; Christian Ibarra, bas.

zaterdag 29 maart 20 u: (90)
Consort of Voices: Andre Poortvliet, orgel en klavecimbel, Annelies Poortvliet, viola da
gamba , Marlotte van t Hoff, sopraan ( Passieconcert)

zondag 6 april 15 u:
Young Musicians Academy Tilburg

zondag18 mei 15 u (40)
blokfluitensemble Alma del Core o.l.v. Marja Smet

zondag 15 juni 15 u
blaaskwintet Consonant

zondag 17 aug 15 u
Follia Duo: Marina Eckhardt en Leo van Rutte, mandoline en gitaar.

zondag 14 sept 15 u
Duo Swir: Piotr v.d. Werf, piano en Renée Brunt,viool

Vrijdag 17 oktober 20 u
Marc Schippers, orgel en harmonium; Henrike van Tuyl ,piano en Jonathan Kraal, cello

vrijdag 7 november 2014
Arno van Wijk, klavecimbel en orgel, Maaike v.d. Heijdt, fluit, Jeanine Melis, viool en Jonathan Kraal, cello

zondag 16 nov 15 u
zanggroep Noord Beveland o.l.v. Nico Vlaming (klassieke en kerkmuziek)

zondag 7 december 15 u
Talentenklas Zeeuwse Muziekschool

2015
zondag 15 februari 2015 15 u (30)
Anneke Hoekman , blokfluit

zondag 15 maart 2015 15 u (50)
Sharon Niessen, piano

zondag 19 april 2015 15 u (25
Arian van der Mark, orgel

za 30 mei 20 u (55)
Jeanine Melis en Tessa van Buuren, viool; Reineke Broekhans, piano. 55 bez.

zondag 21 juni 15 u (35)
Houtblaaskwartet Amicae

zondag 20 september 15 u (12)
Duo Libra slagwerk en saxofoon

zondag 18 oktober 15 u (80)
Zeeuws mandoline- en gitaarorkest o.l.v. Marina Eckhardt

vrijdag 20 november 20 u (35)
Tessa van Buuren, viool en medestudenten van conservatorium

vrijdag 11 december 20 uur: (65)
dubbelconcert van twee Zeeuwse amateur -ensembles

2016
zaterdag 30 januari 20 uur: (41)
Maaike van der Heijdt en Rogier de Pijper met hun (gevorderde) leerlingen

vrijdag 19 februari 20 uur : (100)
Barokconcert door Marco Ketels, blokfluit, Annelies Poortvliet, viola da gamba, Marja de Waard, alt en Jos Vogel, klavecimbel:

zondag 6 maart 15 uur (60)
Talentenklas Zeeuwse Muziekschool,

zondag 8 mei 15 uur (30)
Cappella van Zuijlen uit Utrecht,

zaterdag 2 juli 20 uur (75)
Evelien de Vries, klarinettiste met Ensemble Recuerdo

zondag 18 september 15 uur (58)
Caroline Scheer, mezzo – sopraan en Esther Groot, piano

zondag 2 oktober  15 uur  (20)
Rosemarie Vermeulen en Andrew Booth,  klassiek gitaar ,

zondag 26 november 15 uur (80)
Anneke Hoekman en Hidesato Sugiyama (renaissance blokfluiten), Esther Kronenburg (sopraan)

zondag 18 december 15 uur (37)
Mark van Nispen, kerstrecital op de vleugel

2017:
zaterdag 21 januari: ( 65)
Jeanine Melis, viool en Mark Christiaanse, orgel met leerlingen

zondag 5 februari : (45)
Dagmara Siuty, sopraan en Sofia Vasheruk, piano.

zondag 19 maart: (50)
saxofoonkwartet o.l.v. Eloy Wigman

zaterdag 22 april: (35)
Joost de Nooijer, orgel met composities van o,a. Ad Wammes Eerste presentatie in Nederland van cd “Play it cool” met composities van Ad Wammes

zondag 28 mei: (38)
Blokfluitkwartet Alma del Core m.m.v. Nel van den Broeke, mezzo-sopraan

zaterdag 10 juni: (55)
Jeanine Melis en Susannah Nieuwenhuizen, viool
m.m.v. Sagakwartet en Reineke Broekhans, piano
Presentatie eindexamenspel conservatorium

zondag 24 september: (23)
Duo Cibeles: Suzanne van Duuren, cello en Francisco Deheza

zondag 15 oktober: (39)
koperkwintet Luctor et Emergo uit Zoutelande o.l.v. Ad Stroo

zaterdag 18 november: (65)
Andre Poortvliet, klavecimbel en Marco Ketels, blokfluit

zondag 3 december: (100)
Zeeuws Mandoline-en gitaarorkest en Koperkwartet familie Jongepier.

2018
14 januari : (80)
Bernadette ter Heyne en Caroline Scheer, mezzo-sopraan, Jeanet Nieuwenhuis, sopraan
Hans Dekker en Hans Ritman, bas-bariton
Esther Groot,piano

4 februari: (50)
Anne-Linde Visser, cello m.m.v Evan Buttar, cello
Presentatie eindexamenspel conservatorium

Zondag 18 maart 15 uur:(16)
Peter Koetsveld plays Bach and more… Soloprogramma klarinet.

Vrijdag 13 april 20 uur:(20
Marc Schippers en Alex van Beuzekom, orgel

zondag 27 mei 15 uur:(40)
Carla Regina, mezzo-sopraan

zondag 24 juni 15 uur: (25)
Mussorgsky en Prokofiev gezongen, gespeeld en gedanst
Dagmara Siuty, sopraan; Sofia Vasheruk, vleugel en danseres Adinda Groeneveld

zondag 9 september (70)
afscheidsconcert Adri Karman , klavecimbel
m.m.v. Bert Geleijnse, kistorgel

zondag 23 september 15 uur: (45)
Ichos Kwartet: Hanna de Bruin (alt), Marinken Van de Velde (mezzo-sopraan), Manon Berendschot (piano) en Theo Decloedt (bariton) in een afwisselend programma met o.a.Spaanse Barok, Bach, Brahms en hedendaagse muziek

zaterdag 6 oktober 20 uur
Maarten Janse en Maria Huisman, klassiek gitaar, Ankie Kaljauw, panfluit

Zaterdag 10 november 20 uur:
Cantus Anonymus zingt Scheidt, Schein en Schutz

Zaterdag 15 december  20 uur
Joris Verdin en Annelies Focqaert, orgel
Duitse muziek uit de 19 e eeuw ; 2, 3 en 4- handig
Composities van Joris Verdin