Zij stonden er al op..

2013
zondag 6 oktober
Middelburgs gitaarduo en Bert Geleijnse, kistorgel

zondag 27 oktober
Ensemble Encore, klassiek accordeon ensemble

zondag 8 december
Talentenklas Zeeuwse Muziekschool

2014
zondag 23 februari 15 u:
trio Sjaak Lammers :
Sjaak Lammers, piano; Matthijs van der Feen, drums; Christian Ibarra, bas.

zaterdag 29 maart 20 u: (90)
Consort of Voices: Andre Poortvliet, orgel en klavecimbel, Annelies Poortvliet, viola da gamba , Marlotte van t Hoff, sopraan ( Passieconcert)

zondag 6 april 15 u:
Young Musicians Academy Tilburg

zondag18 mei 15 u (40)
blokfluitensemble Alma del Core o.l.v. Marja Smet

zondag 15 juni 15 u
blaaskwintet Consonant

zondag 17 aug 15 u
Follia Duo: Marina Eckhardt en Leo van Rutte, mandoline en gitaar.

zondag 14 sept 15 u
Duo Swir: Piotr v.d. Werf, piano en Renée Brunt,viool

Vrijdag 17 oktober 20 u
Marc Schippers, orgel en harmonium; Henrike van Tuyl ,piano en Jonathan Kraal, cello

vrijdag 7 november 2014
Arno van Wijk, klavecimbel en orgel, Maaike v.d. Heijdt, fluit, Jeanine Melis, viool en Jonathan Kraal, cello

zondag 16 nov 15 u
zanggroep Noord Beveland o.l.v. Nico Vlaming (klassieke en kerkmuziek)

zondag 7 december 15 u
Talentenklas Zeeuwse Muziekschool

2015
zondag 15 februari 2015 15 u (30)
Anneke Hoekman , blokfluit

zondag 15 maart 2015 15 u (50)
Sharon Niessen, piano

zondag 19 april 2015 15 u (25)
Arian van der Mark, orgel

za 30 mei 20 u (55)
Jeanine Melis en Tessa van Buuren, viool; Reineke Broekhans, piano. 55 bez.

zondag 21 juni 15 u (35)
Houtblaaskwartet Amicae

zondag 20 september 15 u (12)
Duo Libra slagwerk en saxofoon

zondag 18 oktober 15 u (80)
Zeeuws mandoline- en gitaarorkest o.l.v. Marina Eckhardt

vrijdag 20 november 20 u (35)
Tessa van Buuren, viool en medestudenten van conservatorium

vrijdag 11 december 20 uur: (65)
dubbelconcert van twee Zeeuwse amateur -ensembles

2016
zaterdag 30 januari 20 uur: (41)
Maaike van der Heijdt en Rogier de Pijper met hun (gevorderde) leerlingen

vrijdag 19 februari 20 uur : (100)
Barokconcert door Marco Ketels, blokfluit, Annelies Poortvliet, viola da gamba, Marja de Waard, alt en Jos Vogel, klavecimbel:

zondag 6 maart 15 uur (60)
Talentenklas Zeeuwse Muziekschool,

zondag 8 mei 15 uur (30)
Cappella van Zuijlen uit Utrecht,

zaterdag 2 juli 20 uur (75)
Evelien de Vries, klarinettiste met Ensemble Recuerdo

zondag 18 september 15 uur (58)
Caroline Scheer, mezzo – sopraan en Esther Groot, piano

zondag 2 oktober  15 uur  (20)
Rosemarie Vermeulen en Andrew Booth,  klassiek gitaar ,

zondag 26 november 15 uur (80)
Anneke Hoekman en Hidesato Sugiyama (renaissance blokfluiten), Esther Kronenburg (sopraan)

zondag 18 december 15 uur (37)
Mark van Nispen, kerstrecital op de vleugel

2017:
zaterdag 21 januari: ( 65)
Jeanine Melis, viool en Mark Christiaanse, orgel met leerlingen

zondag 5 februari : (45)
Dagmara Siuty, sopraan en Sofia Vasheruk, piano.

zondag 19 maart: (50)
saxofoonkwartet o.l.v. Eloy Wigman

zaterdag 22 april: (35)
Joost de Nooijer, orgel met composities van o,a. Ad Wammes Eerste presentatie in Nederland van cd “Play it cool” met composities van Ad Wammes

zondag 28 mei: (38)
Blokfluitkwartet Alma del Core m.m.v. Nel van den Broeke, mezzo-sopraan

zaterdag 10 juni: (55)
Jeanine Melis en Susannah Nieuwenhuizen, viool
m.m.v. Sagakwartet en Reineke Broekhans, piano
Presentatie eindexamenspel conservatorium

zondag 24 september: (23)
Duo Cibeles: Suzanne van Duuren, cello en Francisco Deheza

zondag 15 oktober: (39)
koperkwintet Luctor et Emergo uit Zoutelande o.l.v. Ad Stroo

zaterdag 18 november: (65)
Andre Poortvliet, klavecimbel en Marco Ketels, blokfluit

zondag 3 december: (100)
Zeeuws Mandoline-en gitaarorkest en Koperkwartet familie Jongepier.

2018
14 januari : (80)
Bernadette ter Heyne en Caroline Scheer, mezzo-sopraan, Jeanet Nieuwenhuis, sopraan
Hans Dekker en Hans Ritman, bas-bariton
Esther Groot,piano

4 februari: (50)
Anne-Linde Visser, cello m.m.v Evan Buttar, cello
Presentatie eindexamenspel conservatorium

Zondag 18 maart 15 uur:(16)
Peter Koetsveld plays Bach and more… Soloprogramma klarinet.

Vrijdag 13 april 20 uur:(20)
Marc Schippers en Alex van Beuzekom, orgel

zondag 27 mei 15 uur:(40)
Carla Regina, mezzo-sopraan

zondag 24 juni 15 uur: (25)
Mussorgsky en Prokofiev gezongen, gespeeld en gedanst
Dagmara Siuty, sopraan; Sofia Vasheruk, vleugel en danseres Adinda Groeneveld

zondag 9 september (70)
afscheidsconcert Adri Karman , klavecimbel
m.m.v. Bert Geleijnse, kistorgel

zondag 23 september 15 uur: (45)
Ichos Kwartet: Hanna de Bruin (alt), Marinken Van de Velde (mezzo-sopraan), Manon Berendschot (piano) en Theo Decloedt (bariton) in een afwisselend programma met o.a.Spaanse Barok, Bach, Brahms en hedendaagse muziek

zaterdag 6 oktober 20 uur (65 bezoekers)
Maarten Janse en Maria Huisman, klassiek gitaar, Ankie Kaljauw, panfluit

Zaterdag 10 november 20 uur (45 bezoekers):
Cantus Anonymus zingt Scheidt, Schein en Schutz

Zaterdag 15 december  20 uur (20 bezoekers)
Joris Verdin en Annelies Focqaert, orgel
Duitse muziek uit de 19 e eeuw ; 2, 3 en 4- handig
Composities van Joris Verdin

2019:

Zondag 13 januari 15 uur: (50 bezoekers)
Laura Silva Mendes, orgel

Zondag 17 februari 15 uur: (35 bezoekers)
Robert Visser, euphonium en Ben Middeldorp, orgel.

Zondag 10 maart 15 uur: (20 bezoekers)
Anna Rusakova, orgel

Zondag 7 april 15 uur: (35 bezoekers)
Lianne Eveleens en Anne Cooper, fluit
Presentatie bachelor -examen (gedeeltelijk)
Pianobegeleiding: Toon Bierman

Zondag 19 mei 15 uur (34 bezoekers)
Michelle van Malsen, piano en Bibi Simons, sopraan
Liedrecital
Presentatie master-examen

Vrijdag 21 juni 20 uur (60 bezoekers)
Jeanine Melis, viool; Floor Bakker, cello; Nuna Silva , saxofoon
Presentatie delen uit master-examen en bachelor-examen
m.m.v. diverse musici

vrijdag 27 september 20 uur (100 bezoekers)
Alona Kliuchka, cello en Andrej Romanov, orgel

zondag 27 oktober 15 uur (80 bezoekers)
Maartje Stroo, sopraan; Ad Stroo, cornet; Rene Molenaar, orgel

zondag 17 november 15 uur (85 bezoekers)
vocaal ensemble Ma non Troppo uit Vlaanderen

zondag 8 december 15 uur (110 bezoekers)
Douwe Eisenga , piano, speelt eigen werk

2020:
zondag 26 januari 15 uur (60 bezoekers)
Tessa van Buuren ,viool. Presentatie masterexamen
m.m.v. Reineke Broekhans, piano

zondag 23 februari 15 uur (50 bezoekers)
Vocal group AdLips

zaterdag 7 maart 20 uur (35 bezoekers)
Renate Apperloo, cello
Merlijn van Mierlo, harp

zondag 27 september 15.00 uur (66 bezoekers)
Koenraad Spijker, piano, Emma Roijackers,viool en Anna Trombetta, mezzo-sopraan

Toen geen live concerten mogelijk waren als gevolg van de corona-pandemie, werden voor ons online concerten gegeven door:
Ko de Rooij en Rinus Zuidweg, trompet
Marina Eckhardt , mandoline en Monty van Belzen, accordeon
Rein v.d.Kluit, orgel
Jasmijn de Klerk en Sanchez Iglesias, saxofoon
Glenn de Roo, gitaar
Michelle Pritchard en Marco van Pagee, viool en altviool
Karlijn Geleijnse, gitaar
Deze concerten staan op ons You Tube kanaal.

2021
zaterdag 26 juni 15.00 (30 bezoekers)
Amber Mertens, piano en Sara Marinissen, viool
openbaar eindexamen Zeeuwse Muziekschool

vrijdag 1 oktober 20.00 uur (15 bezoekers)
Sjoerd Bin, zang en gitaar
Jeanine Melis, viool

zaterdag 30 oktober, 20.00 uur (15 bezoekers)
Michelle Pritchard viool/altviool, Marco van Pagee, altviool, Bert Geleijnse, orgel

zondag 28 november 15 uur (50 bezoekers)
Karlijn Geleijnse en Rein Koolen, gitaar
m.m.v. Claire Clarke en Bert Geleijnse, klavecimbel en orgel.

2022:
zondag 20 februari 15.00 uur (35 bezoekers)
Maartje Stroo, sopraan en Jelle Kalsbeek, luit

zondag 20 maart 15.00 uur (30 bezoekers)
Jacco Lamfers, piano

zaterdag 23 april 20.00 uur (30 bezoekers)
Michelle Pritchard, altviool en Gerard Boeters, piano

zondag 15 mei 15.00 uur (22 bezoekers)
Amber en Carmen Mertens (22 bezoekers)

zaterdag 18 juni 20.00 uur (20 bezoekers)
Klarinetensemble KleZZ o.l.v. Hans van Hest